Reference - Ostatní

Zde můžete nalézt výběr z referencí pro kategorii Ostatní:

 

Livix

Livix

Jedná se o polyfunkční dům Bratislavská 22 v centru Brna. V domě se nachází jak prodejní a kancelářské prostory tak byty. Naše společnost zajištuje tomtu modernímu domu služby související s on-line monitoringem spotřeb a s rozúčtováním nákladů za energie pro všechny nájemní jednotky.

Komplex administrativních budov Bredovský dvůr

Komplex administrativních budov Bredovský dvůr

Komplex 4 budov se skládá se z budov historického typu a moderních kancelářských budov. Právě díky velmi odlišným povahám budov se rozhodl provozovatel jako podklad pro možná úsporná opatřeních zhotovit termovizní měření obálky budovy. Enerfis provedl měření celého areálu a v následné zprávě z navrhl opatření, jak odstranit zjištěné nedostatky.

Bytový dům v pražském Hládkově

Bytový dům v pražském Hládkově

Naším zákazníkem v tomto projektu byl majitel bytového domu v pražském Hládkově. Projekt byl zaměřen na zmapování aktuálního stavu objektu z hlediska energetiky. Podařilo se nám sestavit matematický model budovy a vypočítat tepelné ztráty budovy. Pomocí dalších matematickcýh modelů byl vypočten vliv navržených úsporných opatření na energetickou náročnost objektu. Dále pak pomocí termovizního měření objektu jsme získali komplexní přehled o únicích tepla. VÍCE INFORMACÍ

The HUB Prague

The HUB Prague

V tomto projektu byla naším klientem pražská pobočka nejznámější celosvětové sítě coworkingových center The HUB. Pomocí několika měření parametrů vnitřního prostředí (teplotně vlhkostního profilu, koncentrace CO2 ve vzduchu a intenzity osvětlení) jsme zjistili, že koncentrace CO2 je příliš vysoká. Na základě nasbíraných dat byly navrženy opatření pro zlepšení stávajícího stavu vnitřního prostředí; např. řešení problému vysoké koncentrace CO2 ve vzduchu pomocí speciálně vytipovaných druhů květin. VÍCE INFORMACÍ

UBM

UBM

Tým odborníků Enerfis dokáže zákazníkům pomoct s různým typem problémů, včetně odvlhčení zdiva. Pro stavební společnost UBM jsme provedli posouzení průniku vlhkosti do garáží, které byly realizovány formou bílé vany. Jednalo se o výpočet kondenzačních teplot povrchů při různých hodnotách vlhkosti venkovního vzduchu, jeho teplotě, stavu spodní vody a různých variantách zateplení. Vše komplikoval fakt, že bytový objekt je umístěn v horské oblasti s velmi agresivní spodní vodou.

ISO 50001 - Deichmann-Obuv s.r.o.

ISO 50001 - Deichmann-Obuv s.r.o.

Pro německou společnost Deichmann-Obuv s.r.o. a její česko-slovenské pobočky jsme implementovali systém řízení energií ISO 50001. Během velmi krátké doby se podařilo společnost Deichmann připravit na úspěšnou certifikaci, vytvořit potřebnou dokumentaci i nastavit jednotlivé procesy. Celá společnost se všemi jejími pobočkami po celém světě se dnes řídí standardem ISO 50001. Nutno říci, že naše práce v tomto případě byla ulehčena faktem, že společnost Deichmann měla v době naší implementace zkušenosti z Rakouska, kde proběhla certifikace již dříve. Součástí naší práce bylo i zhotovení energetický auditů pro slovenské pobočky.