Simulace a energetický model pro BREEAM

Pro získaní kreditů ENE 01 - Energy Efficiency, HEA 01 - Visual Comfort, HEA 10 - Therma Comfort a HEA 07 - Potential of Natural Ventilation. můžeme v Enerfis nabídnout našim zákazníkům vypracování potřebných podkladů za použití simulačního softwaru Design Builder. Za pomoci dynamické simulace lze získat nejen kredity pro certifikaci, ale i optimalizovat návrh a projekci tak, aby výsledná budova byla úspornější z hlediska spotřeby energií a měla přívětivější vnitřní mikroklima.

Co získáte: Získání podkladů pro kredity v rámci BREEAM certifikace a úspornější nemovitost

Za pomoci dynamické simulace získáte přesná data, které popisují chování budovy při zohlednění různých klimatických podmínek v dané lokalitě, a to po celý rok. Je velmi jednoduché optimalizovat váš projekt již v ranných fázích, kdy lze porovnávat různé technologie mezi sebou a následně činit rozhodnutí, které z nich implementovat do projektu. 

V Enerfis nám záleží na tom, aby výsledná budova vždy splňovala kritéria pro zdravý život i příjemné prostředí pro práci. Z tohoto důvodu při každém projektu velmi úzce spolupracujeme se samotnými projektanty, kteří postupně implementují naše poznatky z dynamických simulací. Jedná se mnohdy o zásadní rozhodnutí z pohledu konstrukce budovy a technologického vybavení.

Dynamické simulace nachází uplatnění v rámci několika certifikačních schémat. Ať již se jedná o BREEAM New Construction tak o Breeam In Use. Jsme zvyklí zpracovávat podklady jak v českém jazyce, tak v angličtině, němčině či francouzštině. V rámci certifikací budov nabízíme i konzultační činnost či spolupráci na ostatních kreditech.

Zaujala Vás možnost vypracování energetického modelu či simulace pro Breeam ?Kontaktujte nás