Smart metering - Řešení

Smart metering se dá použít jako řešení téměř pro všechny typy budov a zařízení. Někteří profesionálové dokonce tvrdí, že ve smart meteringu je budoucnost a jednoho dne bude přes smart metering (respektive přes smart grid) propojen celý svět.

Enerfis si pro vás připravil rozdělení smart metering jako řešení pro 3 různé typy budov, zde můžete nalézt:

Řešení pro průmyslové areály

Průmyslový areál

Zkuste si představit typický průmyslový areál. Desítky až stovky tisíc metrů čtverečných zastavěné plochy, desítky budov a různých prostor a miliony korun utracených ročně za spotřebu energií.

Zdá se Vám, že máte příliš velké výdaje za energie a ani nevíte proč? Přijde Vám, že některé stroje v různých chvílích nemusejí vůbec pracovat? Nevíte co ve Vašem areálu ovlivňuje spotřebu energií nejvíce a za co nejvíce utrácíte? Lámete si hlavu, proč mají některé budovy mnohonásobně větší spotřebu, než budovy jiné? Stává se Vám, že překročíte Vaše povolené čtvrthodinové maximum?

Nyní již dokážeme změřit a diverzifikovat každý kousek Vašeho průmyslového areálu. Změřit v reálném čase spotřebu a zautomatizovat veškeré procesy uvnitř Vašeho areálu. Můžeme nastavit automatické zapínání a vypínání nepotřebných přístrojů a procesů a optimalizovat spotřebu na co možná nejnižší úroveň. Nechte své zaměstnance zabývat se maximalizací jejich pracovních výkonů a nechte úsporu energií na smart metering systému.

 

 

ZPĚT na výběr typu budov

Máte probém, který by mohl smart metering vyřešit?Kontaktujte nás